استانداری ایلام

معاون اقتصادی استاندار:

اعتماد به واکسیناسیون نقش مهمی در بهبود شرایط و سیر نزولی کرونا دارد/مردم از تجمعات خطرآفرین دوری کنند/مصوبات ستاد ملی و استانی باید در کمترین زمان اجرایی گردند

اعتماد به واکسیناسیون نقش مهمی در بهبود شرایط و سیر نزولی کرونا دارد/مردم از تجمعات خطرآفرین دوری کنند/مصوبات ستاد ملی و استانی باید در کمترین زمان اجرایی گردند

⚡️معاون اقتصادی استاندار:

اعتماد به واکسیناسیون نقش مهمی در بهبود شرایط و سیر نزولی کرونا دارد/مردم از تجمعات خطرآفرین دوری کنند/مصوبات ستاد ملی و استانی باید در کمترین زمان اجرایی گردند/

⭕️به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام جهانگیر رستمزاد روز چهارشنبه در نشست قرارگاه استانی کرونا اظهار داشت: اعتماد به واکسیناسیون و افزایش پوشش آن، نقش مهمی در بهبود شرایط و روند نزولی میزان مبتلایان، بستری ها و تعداد فوتی های ناشی از کرونا دارد.

وی با تشکر از همکاری و همراهی مردم در افزایش میزان واکسیناسیون و بهبود شرایط ناشی از سیر کرونا، همچنان خواستار رعایت پروتکل ها، زدن ماسک و فاصله گذاری اجتماعی تا ایمن سازی کامل جامعه شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با اشاره به فرارسیدن سالگرد فوتی های سال قبل و تاکید بر دوری از تجمعات خطرآفرین از صدا و سیما و رسانه ها خواست با تولید محتوا و اطلاع رسانی، مخاطرات حضور در تجمعات و تبعات ناشی از آنرا گوشزد نمایند.

وی با تقدیر از عملکرد همه دستگاه‌ها و نهادها در بسط همکاری های تاثیر گذار در روند بهبود کرونا، تلاش های مراکز سرپایی طرح شهید سلیمانی، پاه پاسداران، بسیج، نیروی انتظامی، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، هلال احمر و سایر دستگاهها که به‌ یاری کادر درمان آمده و شرایط خوبی را برای امروز ترسیم کردند، را ارزشمند توصیف کرد و از همه دستگاه‌ها، ارگانها و نهادهای درگیر در کنترل روند این بیماری منحوس تشکر کرد.

جهانگیر رستمزاد با بیان اینکه اکنون که شاهد کاهش آمارها  و روند نزولی کرونا هستیم نباید با ساده انگاری کرونا زمینه بازگشت مجدد پیک جدیدی فراهم اید، بلکه باید تلاش کرد با اجرای دستورالعمل ها و رعایت پروتکل ها ریشه این بیماری منحوس خشکیده شود.

وی در پایان با تاکید بر الزام دستگاه‌ها در اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی کرونا، از اموزش و پرورش خواست نسبت به افزایش میزان واکسیناسیون دانش آموزان اقدام نماید.

🗓 |چهار شنبه ۲۶ آبان ۱۴۰۰
💠 پرتال اطلاع رسانی استانداری ایلام
http://www.portal-il.ir/fa-ir/
♦️سروش:
 splus.ir/ostandariilam
🔵 تلگرام:

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است