استانداری ایلام

آرشیو اخبار

استاندار ایلام در جمع معتمدین و نخبگان شهرستان هلیلان خبر داد؛

اختصاص دو هزار و ۷۲۳ میلیارد ریال اعتبار به شهرستان هلیلان؛ ۸۷ پروژه عمرانی در هلیلان در دست اجرا است

❑‌از تعداد ۸۷ پروژه در دست اجرا و از محل اعتبارات مصوب سفر ریاست جمهوری هفت طرح و پروژه با اعتبار بالغ بر یک هزار و ۲۲۵ میلیارد ریال برای شهرستان هلیلان در نظر گرفته شده است.

فازنخست مجتمع تفریحی و گردشگری نشمیل هلیلان افتتاح شد

فازنخست مجتمع تفریحی و گردشگری نشمیل هلیلان افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، روز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، فاز نخست مجتمع تفریحی و گردشگری نشمیل هلیلان  با حضور دکتر بهرام نیا استاندار ایلام افتتاح شد

⭕️ همزمان با ششمین روز از در دهه فجر؛

طرح سیلاژ بسته بندی علوفه در هلیلان افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، در ادامه سفرهای شهرستانی استاندار ایلام و معاونین استاندار و در ششمین روز از دهه مبارک فجر، طرح سیلاژ بسته بندی علوفه در شهرک صنعتی هلیلان با حضور معاونین استاندار ایلام  افتتاح شد.

در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی

سه پروژه آموزشی در هلیلان با حضور استاندار ایلام افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام در بدو ورود به شهرستان هلیلان، پس از ادای احترام به  شامخ شهدا، شرکت آیین بهره برداری پروژه گازرسانی به ۸ روستای دهستان زردلان گرمسیری، سپس در آیین افتتاح سه پروژه آموزشی حضور یافت.

دیدار استاندار ایلام با خانواده های معظم شهید ندری در هلیلان

دیدار استاندار ایلام با خانواده های معظم شهید ندری در هلیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام نیا، استاندار ایلام در ادامه سفر به شهرستان هلیلان با خانواده شهید «شاعباس ندری» دیدار کرد.

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر؛

فاز اول مجتمع آبرسانی به ماهیزان داجیوند کلنگ زنی شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، در ادامه سفر استاندار ایلام و معاونین استاندار ایلام به شهرستان هلیلان به مناسبت دهه فجر، فاز اول مجتمع آبرسانی به ماهیزان داجیوند با حضور معاونین استاندار ایلام  کلنگ زنی شد.

در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی؛

خانه بهداشت روستای دارپروشه هلیلان با حضور معاونین استاندار ایلام کلنگ زنی شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در ششمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی خانه بهداشت روستای دارپروشه هلیلان با حضور معاونین استاندار ایلام کلنگ زنی شد.

افتتاح زمین چمن مصنوعی روستاهای سرچم هلیلان با حضور معاونین استاندار

افتتاح زمین چمن مصنوعی روستاهای سرچم هلیلان با حضور معاونین استاندار

📲| گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، در ادامه سفرهای شهرستانی استاندار ایلام و در ششمین روز از دهه مبارک فجر، زمین چمن مصنوعی روستاهای «سرچم» و «شیراوند» شهرستان هلیلان مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

استاندار ایلام در آیین بهره برداری پروژه گازرسانی به روستاهای دهستان زردلان گرمسیری هلیل

۸ روستا دهستان زردلان گرمسیری امروز به شبکه سراسری گاز متصل شدند/ استقرار نظام اسلامی موجب شد که  دوره افتاده نقاط کشور نیز از نعمت گاز بهره مند شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حسن بهرام در بدو ورود به شهرستان هلیلان، به مزار شامخ شهدا در این شهرستان ادای احترام کرد و سپس در آیین بهره برداری پروژه گازرسانی به ۸ روستای دهستان زردلان گرمسیری حضور یافت.

ادای احترام استاندار ایلام و جمعی از مسئولان به مقام والای شهدای گمنام در هلیلان

ادای احترام استاندار ایلام و جمعی از مسئولان به مقام والای شهدای گمنام در هلیلان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا روز دوشنبه ۱۷ بهمن ماه در ششمین روز از دهه فجر پس از بدو ورود به شهرستان هلیلان، بلافاصله با حضور در مزار شهدای گمنام، ضمن قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

۱۳طرح و پروژه در ملکشاهی  با حضور معاون هماهنگی امور استاندار ایلام کلنگ زنی و افتتاح شد

۱۳طرح و پروژه در ملکشاهی  با حضور معاون هماهنگی امور استاندار ایلام کلنگ زنی و افتتاح شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در پنجمین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی، با حضور مهندس سعید هژبری  معاون هماهنگی امور عمرانی  استانداری ایلام ۱۳طرح و پروژه در شهرستان ملکشاهی کلنگ زنی و افتتاح شد.