استانداری ایلام

آرشیو اخبار

استاندار ایلام

جلسات بایست به سمت میدانی و عملی شدن سمت و سو داده شوند/تصمیمات مرکز رفع موانع تولید استان لازم اجرا هستند/نتایج سفر هیئت های مختلف به استان مثبت بوده است/چند هیئت بلند پایه در راه ایلام

وی در ادامه با اشاره به راهگشا بودن رهنمودهای مقام معظم رهبری در روزهای اخیر گفت: طی چند وقت گذشته برخی نسبت به رئیس‌جمهور و دیگر مسئولان دولتی هتک حرمت کردند تا اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای ستاد ملی کرونا اظهار داشتند که کار آنها غلط بوده و هتک حرمت حرام شرعی است.

استاندار ایلام در قرارگاه محرومیت زدایی استان:

در زمینه محرومیت زدایی گام های بلندی برداشته شده است/بنیاد علوی در این مدت سنگ تمام گذاشته است/ تاکنون ۲۸۰ میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئيس سازمان برنامه و بودجه کشور به استان ابلاغ شده است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام،  قاسم سلیمانی‌دشتکی ظهر امروز سه شنبه ۶ آبان ماه در نشست قرارگاه محرومیت زدایی استان که با حضور قادریان معاون طرح آبادانی و پیشرفت بنیاد علوی برگزار شد از اقدامات‌ اثربخش بنیاد مستضعفان و علوی در استان تقدیر کرد و گفت: از زمان شکل گیری قرارگاه محرومیت زدایی استان تا کنون گام های بلندی در امر توسعه مناطق محروم استان برداشته شده است.

وزیرکشور

همه ملت ایران، رکن اساسی قدرت ملی هستند/ باید اهمیت و محوریت همه آحاد و اقشار ملت ایران در پدافند غیرعامل تعریف شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام؛ دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در نشست مشترک کمیته پدافندغیرعامل وزارت کشور و شوراهای پدافندغیرعامل استانها که با حضور استاندار ایلام بصورت ویدئوکنفراس برگزار شد با تاکید بر اینکه ضرورت موضوع پدافند غیرعامل در همه کشورها مطرح است، گفت: هیچ کشوری نیست که موضوع پدافند غیرعامل را نداشته باشد و درباره آن کار نکند.

استاندار ایلام

راه اندازی مرکز شبانه‌ روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی گامی مهم در راستای تحقق شعار سال است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی در حاشیه افتتاح مرکز شبانه‌ روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی ایلام هدف از افتتاح این مرکز را حذف بروکراسی اداری و کمک به تحقق شعار سال جهش تولید در استان عنوان کرد و اظهار داشت: راه اندازی این مرکز باعث خواهد شد تا هر جا مانعی برای تولید و اشتغال و سرمایه گذاری ایجاد شود در این مرکز مرتفع گردد

مدیر کل روابط عمومی استانداری

دستور تاریخی رهبر انقلاب

《پیام صریح، شفاف و روشن رهبر معظم انقلاب اسلامی به مخالفان دولت در دیدار با اعضای ستاد ملی کرونا را باید یک دستور تاریخی در جهت وحدت و همسو کردن منابع درونی حول منافع ملی جمهوری اسلامی ایران در این برهه زمانی حساس قلمداد نمود.》

استاندار ایلام

صحبت های صریح، دلسوزانه و قاطعانه استاندار ایلام در چهل و دومین نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا:

● در شرایط بحران کرونا هستیم؛ در این شرایط برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی نباید التماس کرد باید قاطعانه عمل کنیم! ● بدون ملاحظه بر اجرای مصوبات ستاد کرونا نظارت گردد و نتایج به موقع گزارش شود.

استاندار ایلام در شورای معاونین:

صحبت های دلسوزانه رهبری در جهت وحدت و همدلی در یکسال پایانی دولت موجب هم افزایی در امور خواهد شد/شرایط امروز نیازمند داشتن روحیه جهادی در کار است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی صبح امروز دوشنبه ۵ آبان ماه در نشست شورای معاونین استانداری با اشاره به صحبت های دلسوزانه مقام معظم رهبری در جهت وحدت و همدلی در یکسال پایانی دولت گفت: صحبت های رهبری بر وحدت و همدلی مجموعه دلسوزان نظام بایست در دستور کار همه مسئولان دولتی و غیر دولتی قرار گیرد و یقینا این مهم موجب هم افزایی در امور خواهد شد.

استاندار ایلام

دستگاه‌های اجرایی بایست در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی الگو و پیشگام باشند/امروز مهمترین موضوع بحران استان کرونا است/برگزاری مراسمات، همایش ها و گردهمایی ها ممنوع!

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، قاسم سلیمانی‌دشتکی صبح امروز شنبه ۳ آبان ماه در نشست ستاد بحران استان ضمن انتقاد از تعداد زیاد افراد حاضر در جلسه گفت: امروز مهم‌ترین موضوع بحران استان کرونا است و در این بین دستگاه‌های اجرایی در رعایت دستورالعمل ها و پروتکل‌های بهداشتی بایست الگو و پیشگام باشند.

تمدید محدودیت ها به مدت یک هفته دیگر در استان ایلام

اطلاعیه مهم ستاد استانی مقابله با کرونا

بسمه تعالی 《در پی تشدید وضعیت کرونا در مناطق مختلف استان بنا به پیشنهاد ستاد استانی و تأیید ستاد ملی کرونا محدودیت های ایجاد شده به مدت یک هفته دیگر از "روز شنبه ۳ آبان‌ لغایت پایان روز جمعه ۹ آبان ماه" تمدید می شود.》

استاندار ایلام

در مناطق قرمز و نارنجی استان محدودیت های کرونایی گذاشته ایم/مدیران حق ندارند کارمندان دارای علائم را سر کار نگه دارند

قاسم سلیمانی‌دشتکی در گفتگوی زنده تلویزیونی با مردم استان از اعمال محدودیت ها برای مناطق قرمز و نارنجی استان خبر داد و گفت: در این مناطق  مدارس و کلاس های حضوری تعطیل شده اند اما کلاس ها به شکل غیر حضوری دایر هستند همچنین فعالیت برخی از اصناف و آرایشگاه ها و ورزشهای پربرخورد و ... نیز ممنوع است.

معاون امور عمرانی استانداری

دیدار معاون استاندار ایلام با رئیس امور پايش ،ارزيابي و اطلاعات مديريت سازمان برنامه و بودجه كشور

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، احمد کرمی معاون امور عمرانی استاندار ایلام با سعید جغتایی رئیس امور پايش ،ارزيابي و اطلاعات مديريت سازمان برنامه و بودجه كشور دیدار و گفتگو کرد.

رستم زاد:

اختیار تام استاندار ایلام به دانشگاه علوم پزشکی در مبارزه با کرونا برای خرید وسایل مورد نیاز بیماران

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، جهانگیر رستمزاد، در حاشیه بازدید از بخش های مختلف این کارخانه ضمن در جریان قرار گرفتن از وضعیت تولید اکسیژن برای بیماران کرونایی و مسایل و مشکلات از اختیار تام استاندار ایلام به دانشگاه علوم پزشکی در مبارزه با کرونا برای خرید وسایل مورد نیاز بیماران گفت و تصریح نمود: امروز تمام امکانات استان برای زمین گیر کردن کرونا بسیج شده است اما برای موفقیت در این مسیر بایست مردم هم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی با ستاد کرونا همکاری لازم را داشته باشد.