استانداری ایلام

آرشیو اخبار

پیام استاندار ایلام به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش

استاندار ایلام طی پیامی فرارسیدن هفته تربیت بدنی و روز ورزش را به جامعه ورزشی استان تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم امروزه از ورزش به عنوان یک پدیده ای فراگیر و تاثیر گذار بر حوزه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و حتی سیاسی نام می برند که علاوه بر نقش ممتاز بر سلامت و توسعه می‌تواند راهبردی موثر در بهبود روابط بین ملت ها و دولت ها نیز باشد.

استاندار ایلام:

پیگیری اجرای مصوبات سفر استانی رئیس جمهور در اولویت اصلی برنامه‌های مهم استان است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر محمد نوذری امروز دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ در دیدار با دکتر احمد وحیدی وزیر کشور خواسته ها و مطالبات مردمی استان را پیگیری کرد.

استاندار ایلام

هدف از برگزاری کنگره سه هزار شهید استان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسل آینده است/برگزاری کنگره یک فرصت ارزنده برای عمق بخشی و تبیین فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام محمد نوذری روز یکشنبه در جلسه کنگره ملی سه هزار شهید استان ایلام با بیان اینکه نسل جدید نیازمند این تفکر و فرهنگ ایثار و شهادت است، اظهار داشت: هدف از برگزاری کنگره سه هزار شهید استان ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای نسلی است که جنگ و دفاع مقدس را ندیده و در تلاش است تا الگویی برای آینده خود ترسیم کند، لذا مدیران و کمیته ها باید تلاش کنند ارزش های این فرهنگ ناب را به نسل بعد منتقل کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار

مراسم سیزدهم آبان با رعایت رنگ بندی شهرستان ها برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام- الیاس فتاحی در نشست هماهنگی برگزاری مراسم روز 13 آبان اظهار داشت: فرمانداران و بخشداران با همکاری سایر مسئولین کمک کنند تا پس از دو سال وقفه، با رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه های مناسبی در استان برگزار شود.

استاندار ایلام

تنها راه عبور از کرونا توسعه واکسیناسیون است/ دورکاری ادارات از ۲۷ مهر لغو می گردد/ صنوفی که کارت واکسیناسیون نداشته باشند پلمپ می شوند/همه کارمندان ملزم به زدن واکسن هستند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری در نشست ستاد استانی کرونا با تاکید بر تشکیل تیم پیگیری در شهرستان‌ها و استفاده از ظرفیت ثمن‌ ها، بزرگان، معتمدین، رسانه ها و صدا و سیما در توسعه واکسیناسیون اظهار داشت: فرمانداران و مدیران شبکه های بهداشتی که ظرف ۱۵ روز آینده بیشترین آمار واکسیناسیون را داشته باشند تشویق می شوند.

استاندار ایلام

مدیران برنامه ریزی لازم را به منطور اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور فراهم آورند/ همه متعهد به انجام امور و خدمت به مردم هستیم

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام دکتر محمدنوذریدر نشست شورای برنامه ریزی استان با بیان اینکه سفر رئیس جمهور و برگزاری اربعین یک کار جمعی بود که ضرورت دارد از همه عزیزان خاصه اعضای شورای تامین، دستگاه‌های درگیر و مردم تشکر کنم، بر پیگیری های لازم،  برنامه ریزی و فراهم آوردن مقدمات کار به صورت ویژه جهت اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور تاکید کرد.

ابلاغ مصوبات سفر رئیس جمهور به دستگاه‌ها و تاکید استاندار ایلام بر پیگیری روند اجرایی مصوبات

استاندار ایلام مصوبات سفر رئیس جمهور به ایلام را ابلاغ و بر پیگیری روند اجرایی آنها تاکید کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام محمدنوذری در نشست شورای برنامه ریزی استان با اشاره به جمع بندی وابلاغ مصوبات سفر رئیس جمهور به استان از سوی معاون اجرایی و سرپرست نهاد ریاست جمهوری، اظهار داشت: در مجموع و بعد از بررسی و جمع بندی پروژه های استان، تعداد ۱۱۲ طرح با اعتبار ۲۴۵۵ میلیارد تومان ریالی، ۴/۴۵ میلیارد دلار ارزی و همچنین هزار و ۸۶۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای توسعه استان ایلام مصوب و ابلاغ شد.

✍️ ســـلام ایــــلام

هدف‌گذاری درست استاندار ایلام در سفر رئیس‌جمهور به استان ایلام

همزمان با روی کار آمدن دولت سیزدهم شاهد سفرهای زودهنگام استانی رئیس جمهور به مناطق مختلف کشور هستیم. تا امروز رئیس دولت سیزدهم به استان های خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر و فارس انجام داده است.

استاندار ایلام

رویکرد اموزشی، تربیتی و مهارتی در زندان نقش مهمی در بازگشت زندانیان به آغوش جامعه و خانواده دارد/ باید از ظرفیت خیرین در آزادی زندانیان غیر عمد بهره گرفت/زیرساخت های زندان تکمیل می شود/

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام محمدنوذری در بازدید از زندان مرکزی ایلام، خواستار بهره گیری از ظرفیت خیرین برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد شد و اظهار داشت: با همکاری خیرین و سمن های اجتماعی می توان در راستای آزادسازی زندانیان که به دلیل جرایم غیرعمد نظیر مشکلات مالی، چک برگشتی، مهریه و نفقه در زندان بسر می برند، کمک کرد.

معاون اقتصادی استاندار

سند توسعه روستایی متناسب با ظرفیت های  منطقه گسترش می یابد/ تدوین سند روستایی نیازمند همکاری نخبگان و اساتید دانشگاه است

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام،  جهانگیر رستمزاد شامگاه چهارشنبه در نشست توسعه روستایی استان با بیان اینکه برنامه های توسعه روستایی ایلام منطبق با سند چشم انداز است، اظهار داشت: برنامه توسعه روستایی متناسب با ظرفیت های آن منطقه با هدف اشتغالزایی و رونق اقتصادی در طی چند فاز و با مطالعات کارشناسی انجام می شود.

معاون توسعه و مدیریت و منابع استانداری

کلیه کارکنان موظف به تزریق واکسن کرونا ویروس هستند

عهدیه طهماسبی سرپرست معاونت توسعه مدیریت ومنابع استانداری ایلام گفت؛ براساس تصمیم ستاد کرونا باعنایت به واگیر بودن بیماری کرونا ویروس وسرعت انتقال آن به سایرین ودرراستای سلامت عمومی جامعه کلیه کارکنان دستگاهها، سازمان ها ونهادها ،مراکز آموزش عالی و دانشگاه ها وبانکها و...بایستی علاوه بر تزریق واکسن همچنان  به رعایت فاصله گذاری اجتماعی ،استفاده ازماسک  ورعایت سایرپروتکل های بهداشتی ، به منظور پیشگیری از پیک های بعدی و ریشه کنی کامل بیماری همکاری نمایند.

تکریم و معارفه مدیران کمیته امداداستان در دیدار استاندار و قائم مقام کمیته امداد کشور:

هیچ فعالیتی در نظام جمهوری اسلامی ارزشمندتر از خدمت به مردم نیست/ اقدامات خوبی در سالیان گذشته در حوزه محرومیت زدایی انجام شده است

⚡️تکریم و معارفه مدیران کمیته امداداستان در دیدار استاندار و قائم مقام کمیته امداد کشور: 🔸استاندار ایلام: هیچ فعالیتی در نظام جمهوری اسلامی ارزشمندتر از خدمت به مردم نیست/ اقدامات خوبی در سالیان گذشته در حوزه محرومیت زدایی انجام شده است 🔸قائم مقام کمیته امداد کشور: رفع مشکل نیازمندان یکی از مهم ترین وظایف حکومت اسلامی است