استانداری ایلام

آرشیو اخبار

استاندار ایلام

شهدا چراغ راه سعادت جامعه هستند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا به اتفاق سردار شاکرمی فرمانده سپاه استان، مهندس هژبری معاون امور عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی با خانواده شهید والامقام مهدی آدینه شوهانی دیدار کرد و به مقام شامخ این شهید ادای احترام نمود.

استاندار ایلام

شهدای روحانی ثابت کردند که اگر حرفی می‌زنند پای آن می ایستند و به آن عمل می کنند

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر به اتفاق سردار شاکرمی فرمانده سپاه استان، مهندس هژبری معاون امور عمرانی استاندار و جمعی از مسئولان استانی به دیدار خانواده روحانی بسیجی شهید عباداله همتی رفت و نسبت به مقام شامخ این شهید ادای احترام نمود.

استاندار ایلام در نشست روابط عمومی های استان:

امروز نیازمند روابط‌عمومی‌های پاسخگو و امیدآفرین هستیم

روابط‌عمومی‌ها باید در طراز بالا و در حد نفر دوم سازمان ها باشند/روابط عمومی جایگاه افراد با انگیزه، خبره و حرفه ای است/روابط عمومی‌ها مشاورین امین مدیران هستند/مدیرانی که ادعای مردم‌داری دارند، نمی توانند یک روابط عمومی ضعیف داشته باشند/نقش آفرینی مدیران توانمند در سایه روابط عمومی‌های کاربلد است/نقش روابط عمومی‌ها در جهاد تبیین و اطلاع رسانی طرح هدفمندی یارانه ها مهم و حائز اهمیت است/روابط عمومی ها در راستای سیاست های دولت گفتمان سازی کنند/روابط عمومی ها فقط دنبال تعریف و تمجید از مدیر خود نباشند؛ واقعیت‌ها را منعکس کنند ...

استاندار ایلام در دومین نشست شورای فنی استان:

اولویت استان در حوزه عمرانی اتمام پروژه های نیمه تمام است/مدیران پای وعده های خود به مردم باشند/بنای کار دولت  بر  کار و تلاش و وعده های صادق است ...

دکتر حسن بهرام نیا در دومین نشست شورای فنی استان که روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ با انتقاد از عدم تکمیل برخی ساخت و سازها در حوزه عمرانی در ادوار گذشته، گفت: امروز تعداد زیادی از پروژه ها وجود دارد که کار آنها شروع شده و در زمان مقرر تکمیل نشده و عدم اجرای این برنامه ها در زمان تعیین شده باعث کاهش اعتماد مردم شد اما ما تلاش خواهیم کرد که این اعتماد را دوباره به حوزه عمران و آبادانی استان برگردانیم.

استاندار ایلام:

بازگشایی گذرگاه‌های مرزی یکی از استراتژی های مهم دولت سیزدهم در جنگ اقتصادی است/آمار تعاونی های مرزنشینان استان بروز رسانی شود ...

دکتر حسن بهرام نیا در دیدار با اعضای هیات مدیره اتحادیه مرزنشینان استان ایلام با عنوان این مطلب که هدف اصلی ما در بازگشایی گذرگاه‌های مرزی تقویت بنیه مالی مرزنشینان است، اظهار داشت: اعضای تعاونی های مرزنشینان می توانند نیازهای استان در حوزه واردات و بخشی از کار صادرات در گذرگاه های استان را بر عهده بگیرند.

استاندار ایلام با حضور در سامانه سامد به خواسته ها و مطالبات ۶۰ نفر از شهروندان ایلامی پاسخ گفت

ارتباط با مردم مهمترین اولویت مسئولان در استان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا صبح امروز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۲ و ربع به مدت بیش از  ۳ ساعت در سامانه سامد حضور یافت و به خواسته ها و مطالبات مردمی پاسخ داد.

دیدار استاندار با مدیرعامل شرکت ملی پست ایران:

لازمه حفظ سرمایه اعتماد مردمی ارائه خدمات بهتر است

📲| به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام؛ دکتر حسن بهرام نیا روز شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در دیدار با  محمود لیانی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی پست ایران که در خصوص تکریم و معارفه مدیر کل پست به استان سفر کرده بود با بیان این مطلب که پست اعتماد مردم را به خود جلب کرده است، اظهار داشت: لازمه حفظ این سرمایه مهم ارائه خدمات بهتر به مردم است.

استاندار ایلام

آسایش امروز کشور مدیون جانفشانی مرزداران غیور مرزبانی کشور است

| به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا در مسیر بازدید از زیرساخت‌های بازارچه مرزی هلاله شمالی با کادر و نیروهای وظیفه پاسگاه هلاله شمالی در یک فضای صمیمی دیدار و گفتگو کرد.

استاندار ایلام در بازدید از مرز هلاله شمالی:

اشتغال زایی و کمک به معیشت مردم از اهداف اصلی ایجاد بازارچه هلاله شمالی استان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام دکتر حسن بهرام نیا عصر جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ در حاشیه بازدید از بازارچه مرزی هلاله شمالی که با حضور معاونین عمرانی و اقتصادی، فرمانده مرزبانی و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی استان انجام شد، هدف اصلی از راه اندازی این بازارچه را اشتغال زایی و کمک به معیشت مردم استان اعلام کرد و اظهار داشت: صادرات از مرز هلاله شمالی به عراق  و بازگشایی این مرز در بحث اشتغال، تولید و تثبیت ۵ هزار نفر جمعیت مرزی استان بسیار مهم و اثر گذار است.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور:

با تلاش جهادی استاندار ایلام تحول عظیمی در تکمیل زیرساخت‌های اربعین در حال شکل گیری است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، سردار مجید میراحمدی روز پنجشنبه ۲۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ در نشست ویژه ستاد اربعین استان ایلام با قدردانی از پیگیری‌های مستمر استاندار ایلام در حوزه اربعین گفت: با تلاش جهادی و پیگیری های مکرر استاندار ایلام و حضور استان های معین، تحول عظیمی در تکمیل زیرساخت های مهران در حال شکل‌گیری است.

استاندار ایلام در نشست ستاد اربعین استان با حضور رئیس ستاد مرکزی اربعین کشور:

به میزان پوشش تردد زوار در مرز بین المللی مهران به زیرساخت های اربعین استان توجه شود ...

زیرساخت های متناسب با فصل گرمای اربعین در استان ایجاد شود/بخشی از اعتبارات سفر ریاست جمهوری به اربعین اختصاص یافته است/بخشی از تکمیل زیرساخت های اربعین با مشارکت استان های معین انجام می شود/تا قبل از اربعین دو تونل مهم مسیر ایلام - مهران زیر بار ترافیک می رود

عیادت استاندار ایلام و معاونین وزیر کشور از مجروحین حادثه تیراندازی اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام

عیادت استاندار ایلام و معاونین وزیر کشور از مجروحین حادثه تیراندازی اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام

| به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا به اتفاق دکتر میر احمدی و دکتر جمالی نژاد معاونین امنیتی و عمرانی وزیر کشور ضمن ابراز همدردی با جانباختگان حادثه اداره کل اموال و املاک بنیاد مستضعفان ایلام با حضور در بیمارستان حضرت امام خمینی (ره) شهر ایلام ازمجروحین این حادثه عیادت نمودند.