استانداری ایلام

آرشیو اخبار

معاون هماهنگی اقتصادی استاندار ایلام:

شهرستانهایی که نمایشگاه پاییزه ندارند باید فروش فوق العاده ویژه مدارس برگزار کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حیدر نعمتی در نشست ستاد تنظیم بازار استان به نظارت دقیق و محسوس بر نمایشگاه پاییزه عرضه محصولات مدارس تاکید کرد و افزود: باید استقرار بازرسین مشهود باشد و بازرسین بهداشتی هم در نمایشگاه حضور داشته باشند.

استاندارایلام

دولت تدبیر و امید برای ایجاد رونق تولید و اشتغال استان ایلام گام های بلندی را در حوزه سرمایه گذاری در استان برداشته است.

قاسم سلیمانی دشتکی روز سه شنبه در تشریح دستاوردهای دولت در حوزه سرمایه گذاری استان ایلام به خبرنگار ایرنا گفت: بیشتر این سرمایه گذاری ها در حوزه نفت و گاز و پتروشیمی، کشاورزی، گردشگری، آب و خاک، صنعت و ... است.

معاون استاندار ایلام:

در صورت پرداخت بدهی جرائم مالیاتی بخشوده می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، حیدر نعمتی در نشست با اعضای خانه معادن ایلام اظهار داشت: معدن یکی از ظرفیت های ویژه استان ایلام است که در بحث کانی های غیر فلزی دارای ذخایر ارزشمندی است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام:

نظم لازمه یک جامعه توسعه یافته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام محمد نوذری در همایش طلاب، یارانِ فرهنگ ترافیک نظم را لازمه یک جامعه توسعه یافته عنوان کرد و گفت: برای دستیابی به جامعه ی توسعه یافته باید از نظم ترافیکی به نظم اجتماعی برسیم و برای رسیدن به این هدف ازعلما و روحانیون انتظار کمک داریم.

‍ رئیس کمیته اطلاع رسانی انتخابات استان ایلام عنوان کرد:

رسالت خطیر این کمیته امید آفرینی و زمینه سازی حضور حداکثری مردم در انتخابات است/ نظر سنجی های بدون مجوز در فضای مجازی صلاحیت لازم در فضای انتخاباتی استان را ندارند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، آیت قیصربیگی مدیرکل روابط عمومی استانداری ایلام در پنجمین نشست ستاد انتخابات استان خواستار ایجاد هم افزایی رسانه ای در جهت برگزاری یک انتخابات پرشور و حداکثری شد و گفت: خوشبختانه امروز با وجود فضای همدلی و همراهی خوب اصحاب رسانه و کنشگران فضای مجازی در استان بستر های لازم برای این مهم ایجاد شده است.

معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام:

نظرسنجی های انتخاباتی در فضای مجازی ممنوع است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، محمد نوذری معاون سیاسی و امنیتی استانداری ایلام در پنجمین نشست ستاد انتخابات استان گفت: انجام نظرسنجی های انتخاباتی در ارتباط با کاندیداهای احتمالی یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی تخلف از قانون محسوب شده و ممنوع است.

کرمی معاون امور عمرانی استاندار

پروژه های اربعین بصورت روزانه پایش می شوند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام احمد کرمی در نشست ستاد اربعین استان از رصد روزانه پروژه های اربعین خبر داد و گفت: با نزدیک شدن به اربعین استقبال زوار برای تردد به سمت عتبات عالیات به طرز معناداری افزایش یافته است و این نشان دهنده این مهم است که یک اربعین باشکوه در پیش داریم و بایست تمهیدات لازم را در نیز در نظر داشته باشیم.