voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 6
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 826706
  • بازديدكنندگان امروز : 579
  • كل بازديدكنندگان : 5451724

اخبار > مناسب سازی مهران در اولویت قرار می گیرد  چاپ        ارسال به دوست

فرماندارمهران:

مناسب سازی مهران در اولویت قرار می گیرد

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی ایلام، فرماندار مهران گفت: مناسب سازی این شهر مرزی برای تردد توانخواهان در اولویت اجرایی مسوولان این شهرستان قرار خواهد گرفت. “
مراد ناصری” در دیدار با مدیر کل بهزیستی ایلام پیرامون مناسب سازی شهر مهران تاکید کرد: مناسب سازی با هدف آسانی در تردد قشر توانخواهان و جانبازان باید در این شهر مرزی انجام شود
. وی ادامه داد: رایزنی های لازم با شهرداری در این زمینه انجام شده چراکه این موضوع از مطالبه های اصلی مردم و قشر توانخواهان و جانبازان محسوب می شود.
فرماندار مهران بیان کرد: در اعتبارهای عمرانی امسال باید بودجه لازم برای مناسب سازی شهر مهران پیش بینی و اختصاص یابد.
مدیر کل بهزیستی ایلام نیز در این دیدار گفت: مناسب سازی مکان ها و محل های عبور همگانی برای ارائه خدمات به جامعه معلولان یکی از برنامه های بهزیستی است. “
شهریار مهردادی” بیان کرد: با وجود اقدام های خوب برای مناسب سازی مکان ها و معابر در شهرستان های استان، ولی همچنان جامعه معلولان، جانبازان و سالمندان برای رفت و آمد با مشکل مواجه اند.
وی اضافه کرد: یکی از اقدام های این اداره کل در راستای ترویج فرهنگ، تدوین سند مناسب سازی یک شهر در استان به عنوان شهر بدون مانع برای تردد معلولان است.
مهردادی یادآور شد: سند مناسب سازی مهران به عنوان الگویی برای تبدیل شدن به شهر بدون مانع برای تردد توانجویان سال ۸۸ تصویب شد.
مدیر کل بهزیستی ایلام گفت: با توجه به تردد زوار عتبات عالیات و مسافران زیاد در مهران و از سویی نوسازی آن پس از دوران جنگ تحمیلی به همین علت این شهر مرزی برای مناسب سازی کامل گزینش شده و اجرای این طرح نیازمند مشارکت مسوولان شهرستان مرزی مهران است.
وی ابراز امیدواری کرد این کار گامی مهم برای احقاق حقوق جامعه توانجویان نه تنها در ایلام بلکه در سراسر کشور باشد. مهردادی مناسب سازی شهر مهران را زمینه ساز توسعه بیش از پیش این منطقه مرزی دانست.
معاون توانبخشی بهزیستی ایلام نیز در این دیدار گفت: مناسب سازی این شهر با هدف دسترسی آسان جامعه توانخواهان و سالمندان و جانبازان به خدمات شهری انجام خواهد گرفت. “
زهرا نادری” افزود: با توجه به اینکه مهران سال ۷۱بازسازی شده و مطابق با اصول شهرسازی بازسازی شده هزینه مناسب سازی آن کمتر خواهد بود.
مدیر کل و معاون بهزیستی ایلام همچنین با تعدادی از خانواده های بالای یک معلول مهران و صالح آباد بازدید و ضمن در جریان گرفتن مشکلات آنها دستور مساعد برای رفع آنها صادر کرد.


١٣:٠٤ - 1393/03/10    /    شماره : ١٤٥٩٧    /    تعداد نمایش : ٤٨٦٩


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج