voting
  • بازديد كنندگان آن لاين : 4
  • بازديد كنندگان اين صفحه : 105177
  • بازديدكنندگان امروز : 606
  • كل بازديدكنندگان : 5451751

اخبار > حضور جناب آقای قیصربیگی مدیرکل بهزیستی در سامانه سامد  چاپ        ارسال به دوست

پاسخ گویی مدیرکل بهزیستی ایلام در سامانه سامد

حضور جناب آقای قیصربیگی مدیرکل بهزیستی در سامانه سامد

مدیرکل دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد وا مور حقوقی استانداری ایلام از پاسخگویی مدیرکل بهزیستی استان در دفتر بازرسی و سامانه سامد به تماس های مردمی با شماره 111 خبر داد.
آقای فرهاد قیصربیگی در پاسخگویی به مردم از طریق این سامانه نسبت به بررسی مشکلات مردمی در حوزه بهزیستی اقدام و دستورات لازم برای رفع مشکلات این عزیزان را صادر نمود.
رئیس دفتر بازرسی ، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری ایلام در این رابطه گفت: در پی حضور استاندار محترم در سامانه سامد و پاسخگویی به تماس های مردم از طریق شماره 111، برنامه ریزی به عمل آمده که مدیران کل دستگاه های اجرایی با حضور در مرکز سامد به تماس های مردمی پاسخگویی داشته باشند و از این طریق نسبت به رفع مشکلات مردمی اقدام نمایند.
رشنوادی ادامه داد: در همین رابطه در خصوص اطلاع رسانی لازم به مردم از طریق روابط عمومی دستگاه های مربوطه صورت می گیرد، تا مردم از چگونگی حضور مدیران استان در سامانه سامد اطلاع یابند.
وی خاطر نشان کرد: برنامه ما این است که هر هفته یکی از مدیران دستگاه های مختلف اجرایی در دفتر بازرسی حضور یابند و نسبت به پاسخگویی به مردم و رفع مشکلات آنان اقدام نمایند


١٠:٠٢ - 1396/11/02    /    شماره : ٢٥٧٥٨    /    تعداد نمایش : ٤٧٧


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج