استانداری ایلام

پیام تبریک استاندار ایلام به منتخب ملت

استاندار ایلام در پیامی به دکتر مسعود پزشکیان انتخابش را به عنوان رییس‌جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت

استاندار ایلام در پیامی به دکتر مسعود پزشکیان انتخابش را به عنوان رییس‌جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت

بسم الله الرحمن الرحیم
جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان 

انتخاب جنابعالی از سوی ملت بزرگ و سربلند ایران اسلامی به عنوان رئیس‌جمهور در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری را صمیمانه تبریک می‌گویم.

بی‌شک حضور گسترده ملت شریف ایران اسلامی که در دو جمعه پی‌در‌پی، خالق حماسه‌ای با شکوه شد، نمایان‌گر وحدت ملی و مشارکت عمومی بوده و تضمین‌کننده امنیت کشور و باعث خنثی شدن توطئه‌های داخلی و خارجی خواهد شد.

بار دیگر ملت شریف ایران در یکی از برهه‌های خطیر، صلابت و متانت خود را به نمایش گذاشت و عزم خویش را در صیانت از آرمان‌های انقلاب اسلامی به جهانیان نشان داد؛ دوستان ملت را دل‌شاد و دشمنان کینه‌توز ایران اسلامی را مایوس نمود.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه رئیس‌جمهور شهید؛ حضرت آیت‌الله رئیسی و تجلیل از خدمات ماندگار ایشان، این حضور آگاهانه را محضر مقام معظم‌رهبری (مدظله‌العالی) به ویژه خالق اصلی این حماسه؛ ملت بزرگ ایران تبریک می‌گویم و صمیمانه برای رئیس‌جمهور منتخب جناب آقای دکتر پزشکیان، آرزوی توفیق در انجام این رسالت خطیر را دارم و امیدوارم به پشتوانه اعتماد مردمی و با خدمت‌گزاری شایسته، پاسخ‌گوی خواسته‌ها و مطالبات بر حق ملت بزرگ ایران باشند.

اکنون که رقابت‌های انتخاباتی پایان یافته، امیدوارم فصل جدیدی از تعامل و هم‌دلی در کشور برای ساختن ایرانی قوی و آباد آغاز شود و بیش از پیش شاهد پیشرفت و آبادانی کشور و عزت و اعتلای ایران اسلامی باشیم.
 

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است