استانداری ایلام

رئیس هیئت بازرسی انتخابات ریاست جمهوری ایلام:

نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در ایلام زیر نظر ۷۸ بازرس

نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در ایلام زیر نظر ۷۸ بازرس

وی افزود: در استان ایلام ۳ نفر بعنوان رئیس، دبیر و دبیرخانه عضویت دارند و بطور کلی ۷۸ نفر در استان نسبت به انجام بازرسی انتخابات اقدام می‌کنند.

معاون  استاندار ایلام با بیان اینکه بازرسی صحیح بر فرآیند انتخابات موجب افزایش اعتماد عمومی مردم خواهد شد، تأکید کرد: مهم‌ترین وظیفه ما تأمین سلامت انتخابات است و در این راستا با جدیت اقدام خواهد شد.

وی با بیان اینکه مردم مهم‌ترین سرمایه اجتماعی ما هستند، خاطرنشان کرد: بازرسان در انتخابات ریاست جمهوری نباید جانبداری داشته باشند و همانگونه که دولت شهید رئیسی یک دولت اخلاق مدار بود نباید اجازه دهیم کسی بتواند اعتماد مردم را خدشه‌دار کند.

هژبری ضمن تأکید بر اشراف بازرسان نسبت به فرآیند انتخابات، گفت: صیانت از آرای مردم، بی‌طرفی و عدالت محوری در بازرسی انتخابات وظیفه خطیر ماست و نقش مهمی در مشارکت‌های بعدی خواهد داشت.

رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان ایلام یادآور شد: مردم استان ایلام در همه صحنه‌های انقلاب حضور موثر دارند و با آگاهی سیاسی بالایی که دارند قطعاً در انتخابات حضور پررنگی خواهند داشت و ما به عنوان بازرسان باید بتوانیم از رأی آن‌ها صیانت کنیم.

❑‌کمیته اطلاع‌رسانی ستاد انتخابات استان ایلام
 

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است