استانداری ایلام

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام:

❑ با اجرای ریل‌باس در مسیر پل زائر تا پایانه شهید سلیمانی، شرایط انتقال یک‌هزار زائر در ۲۰ دقیقه فراهم می‌شود/

❑ با اجرای ریل‌باس در مسیر پل زائر تا پایانه شهید سلیمانی، شرایط انتقال یک‌هزار زائر در ۲۰ دقیقه فراهم می‌شود/

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام:
❑ با اجرای ریل‌باس در مسیر پل زائر تا پایانه شهید سلیمانی، شرایط انتقال یک‌هزار زائر در ۲۰ دقیقه فراهم می‌شود/ تکمیل زیرساخت‌های شهرک اربعین از جمله تامین برق، آب، گاز و فیبر‌نوری در اولویت است


📲|به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام، مهندس سعید هژبری روز دوشنبه ۲۲ آبان‌ماه در نشست ستاد اربعین استان، با تاکید بر اجرای ریل‌باس در مسیر پل زائر تا پایانه شهید سلیمانی برای تسهیل و تسریع در انتقال زوار از شهر مهران به پایانه، گفت:  این پروژه برای اربعین سال آینده در دستور کار است که در صورت اجرای این پروژه مهم، در مدت زمان ۲۰ دقیقه، یک‌هزار زائر از پل زائر تا پایانه شهید سلیمانی جابجا می‌شوند.

وی به مدیران دستگاه‌های زیرساختی استان تاکید کرد:  تکمیل زیرساخت‌های شهرک اربعین از جمله تامین برق، آب، گاز و شبکه فیبر نوری در اولویت است که باید در اسرع‌وقت این خدمات در شهرک اربعین ارائه شود.

مهندس هژبری با اشاره ظرفیت بالای پارکینگ اربعین در مهران، گفت: امسال ۲۵ هکتار در قالب فاز دوم به پارکینگ اربعین مهران اضافه شد و در فاز یک و دو پارکینگ اربعین دو نمازخانه با مساحت هر نماز‌خانه  ۳۲۰ متر‌مربع طراحی، تکمیل و مورد بهره‌برداری قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: با وجود ساماندهی پارکینگ بزرگ اربعین مهران و پارکینگ خصوصی شهر مهران،  بخش خصوصی نیز متقاضی ایجاد پارکینگ در پایانه مرزی است که در صورت ایجاد یک پارکینگ بزرگ در جوار پایانه مهران شاهد افزایش خدمات‌دهی به زوار هستیم.

وی با اشاره به ایجاد پایش تصویری در ورودی شهرهای مسیر اربعین استان، گفت: اربعین امسال تمامی ورودی شهرهای مسیر اربعین مجهز به پایش تصویری شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار ایلام خاطرنشان کرد: ۱۵ کانکس برای اسکان زوار و  ۱۵۰ سرویس بهداشتی پیش‌ساخته خریداری شده تا درصورت نیاز برای اربعین سال آینده مورد استفاده قرار گیرند.

وی با اشاره ایجاد زیرساخت‌ها در اربعین، بیان داشت: برای اولین‌بار برای دستگاه یخ‌ساز اقدام شد و این دستگاه تهیه و در حال حاضر برای کنگره اربعین سال آینده در پارکینگ اربعین نگهداری می‌شود.

هژبری با تاکید بر ضرورت رفع نقاط حادثه خیز استان یادآورشد: نقاط حادثه‌خیز استان پیمان‌سپاری می‌شود. 

🗓 دوشنبه ۲۲ آبان‌ماه ۱۴۰۲ 
  @ostandari_ilam
                  ┄┄┅┅┅❅🇮🇷❅┅┅┅┄
🔹️ پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام      
🔸اخبار و رویدادهای استانداری ایلام را در صفحات زیر دنبال کنید:
  🆔 @IlamProvince_news     :تلگرام
  🆔 @ostandari_ilam               :ایتا  ‌ 
  🆔  @ostandariilam1              :بله ‌

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است