استانداری ایلام

معاون سیاسی و امنیتی استاندار

رعایت پروتکل ها و اجرای دستورالعمل ها همچنان ضروری است

رعایت پروتکل ها و اجرای دستورالعمل ها همچنان ضروری است

⚡️معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام:

رعایت پروتکل ها و اجرای دستورالعمل ها همچنان ضروری است/رسانه ها، صدا و سیما و نخبگان اطلاع رسانی لازم را برای تزریق دز سوم انجام دهند/همه دستگاه‌ها تمهیدات لازم را برای مقابله با موج جدید کرونا فراهم نمایند/.

⭕️به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری ایلام محمد سبحان حسنی در نشست ستاد استانی مبارزه با کرونا اظهار داشت: رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین الزام انجام تست کرونا در مرز مهران ضروری است که باید مورد توجه همگان علی الخصوص حج و اوقاف قرار گیرد.

وی با انتقاد از نبود کیت آزمایش امیکرون در مرز مهران گفت: با توجه به حساسیت این موضوع باید دانشگاه علوم پزشکی ایلام هرچه سریعتر پیگیر تامین آن در استان شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: باید شرایط ویژه مرز مهران با حساسیت پیگیری شود و از نظر امکانات و تجهیزات بررسی شود.

وی از فرماندار مهران و دانشگاه علوم پزشکی ایلام خواست که گزارش کاملی از میزان تجهیزات و امکانات مورد نیاز برای انجام تست کرونا از زوار ورودی را تهیه کنند.

حسنی همچنین از معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام به عنوان رییس قرارگاه استانی کرونا نیز خواست نشست آتی قرارگاه کرونا در مهران برگزار شود و به صورت میدانی از ورود زوار و بازارچه  مهران بازدید به عمل آید.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام گفت: هرچند اکنون در وضعیت پایدار کرونا هستیم اما با توجه به انتشار قابل توجه سویه جدید تحت عنوان امیکرون در جهان باید تمهیدات لازم برای پیک جدید احتمالی فراهم شود تا در صورت انتشار غافلگیر نشویم.

حسنی اظهار داشت: اکنون باید همه کمبودهای دارویی و تجهیزات درمانی بررسی و به مرکز گزارش شود.

وی بر لزوم همکاری رسانه ها و همراهی آنها برای ترغیب مردم به تزریق دز سوم واکسن کرونا تاکید کرد.

وی افزود: آموزش و پرورش استان باید همچنان بر نظارت مستمر بر مدارس از نظر رعایت پروتکل های بهداشتی و تزریق واکسن کرونا دقت ویژه ای داشته باشد و سلامت دانش آموزان را مهمترین مسأله قلمداد کند.

🗓 | شنبه ۲۵ دی ماه ۱۴۰۰
💠 پرتال اطلاع رسانی استانداری ایلام
http://www.portal-il.ir/fa-ir/
♦️سروش:
 splus.ir/ostandariilam
🔵 تلگرام:

تگ های مهم
تصاویر پیوستی
ثبت نظرات

آخرین نظرات نمایش تمامی نظرات


تاکنون نظری ثبت نشده است